TL

ÖDEME GÜVENLİĞİ

Sitemizde ödeme sistemi olarak Dünyada ve Türkiye,de kurumsal e- ticaret markalarının tercihi olan PayU ödeme sistemi kullanılmaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiyenin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır.

Gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU ödeme sistemi güvenle kullanabileceğiniz son derece güvenilir bir ödeme sistemidir.


Sepetinizde ÖDEME YAP tıklanıldığında gelen sayfada KREDİ KARTI veya KAPIDA ÖDEME olarak seçebileceğiniz ödeme şeklinizi belirleyebilir, dilerseniz kayıtlı adresiniz dışında başka bir adresi teslimat adresiniz olarak girebilirsiniz.


Kredi Kartınız ile sitemizden yapacağınız tüm ödemeler PayU ödeme sistemi ile 256-bit şifreli bağlantı ile bankanıza iletilmektedir. Sitemiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi bünyesinde/veri tabanında barındırmamaktadır.  

KAPIDA ÖDEME seçildiğinde ise Ön Bilgilendirme Formu"nu Okudum ve Kabul Ediyorum  ve Mesafeli Satış Sözleşmesi"ni Okudum ve Kabul Ediyorum  kutuları işaretlenip sayfanın altında yer alan ONAYLIYORUM tıklanıldığında siparişiniz alınmış olacak ve müşteri temsilcimiz teyit amaçlı en kısa sürede sizi arayacaktır.

Yardım?